Akaryakıt Hizmetleri

Faaliyet Alanları Akaryakıt Hizmetleri

Türkiye’nin en güvenilir akaryakıt markası olmak adına daima kusursuz hizmet veriyoruz.

Akaryakıt Hizmetleri

Müşterilerimize akaryakıt ikmalini Tır ve Tanker ile tüm mesleki belgeler ve sahip eğitimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman personelimiz yurt genelindeki depolama gücümüz sayesinde, tüm ihtiyaçlarınızı Zamanında ve Güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz.


Hizmet kalitemiz; müşteri portföyümüz her geçen gün artması ile tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilincinde olarak, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, Akaryakıt ve akaryakıt ürünlerinde ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Envoy rekabetin çok yoğun olduğu akaryakıt sektöründe istikrarlı büyümesini sürdürmek için "Güven Elçisi” olarak çalışmalarına aralıksız devam etmekte ve daime ileriye gitmektedir.

Farklılaştırılmış ürünler ile ilgili; Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği Standartları’na ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.

Müşteri Danışma Hattı

0 850 888 42 31

HABERDAR OL

Yeniliklerden ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İstermisiniz?
×

BAYİ BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmanız İçin Aşağıdaki Başvuru Formunu Doldurunuzs
tt