İnternet Gizlilik Yükümlülüğü ve Gizlilik Politikası

Anasayfa Kurumsal İnternet Gizlilik Yükümlülüğü ve Gizlilik Politikası

İnternet Gizlilik Yükümlülüğü ve Gizlilik Politikası

www.envoyyakit.com.tr web sitesinin mülkiyeti, Envoy'a aittir. Envoy’ un sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya diğer cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki "domain name", “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar. Web sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, Envoy için son derece önem arz etmektedir. Kişisel bilgileriniz, "domain name", e-mail adresi ve diğer bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve gizliliğin sağlanması için teknolojinin imkanları kullanılarak önlemler alınmaktadır.

Web sitesinde tüm hizmetler ile ilgili çeşitli bilgileri sunarak ve bu bilgileri güncelleyerek faydalar sağlamanız amaçlanmaktadır. Vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri sunmak ve sizinle bu konularda iletişime geçmek için kullanılacaktır.

Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi www.envoyyakit.com.tr adresine girerek bize bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir. Web Sitemizdeki bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde Envoy ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sayın ziyaretçilerimizi önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir. Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs. bilgi ve materyallerin izinsiz kullananlara hukuki ve cezai yaptırımların uygulanması söz konusu olacaktır. Web Sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. Envoy tarafından ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.

Müşteri Danışma Hattı

0 850 888 42 31

HABERDAR OL

Yeniliklerden ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İstermisiniz?
×

BAYİ BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmanız İçin Aşağıdaki Başvuru Formunu Doldurunuzs
tt