Hakkımızda

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Güven
Elçisi

1985 yılında Kurulduğu zamandan günümüze kadar sadece petrol ve petrol ürünleri sektörüne odaklanan firmamız ülkemizin toptan ve parakende akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamayı kendine ilke edinmiştir. Hizmette ve kaliteden ödün vermeyen dürüst, güvenilir ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile sektöre yön gösteren bir kuruluş olarak 2019 yılında Envoy 'u kurmuştur. Envoy, sahip olduğu küresel tecrübe ve deneyim ile Türkiye’de gücünü ve adını duyurmaktadır. Dünya da enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri, enerji sektörün de müşterinin istek, talep ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek, teknolojiyi ve gücünü birleştirerek Türkiye de sınırları aşan faaliyetler ile hızlı ilerlemeler kaydetmektedir.


 

Türkiye ekonomisine büyük bir katkı sağlayan, sektördeki pazar payını büyütmeye devam eden ve her yolculuğunuz da yanınızda olmayı hedefleyen Envoy , Türkiye’nin birçok şehrine açılmış, hizmet ağını genişletmekte ve gelecekte Mersin konumunda istasyon planı yapmaktadır.İş ortakları ile hızlı adımlar ile ilerliyor, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve daha iyi deneyim sahibi olmaları için iş ortakları yelpazesini genişletmeye ve ailesini büyütmeye devam etmektedir. Envoy, özellikle şehir merkezleri olmak üzere il ve ilçe merkezlerinde akaryakıt dağıtım faaliyetleri gerçekleştirmekte ve etkin kaynak kullanımı, esnek ilerleyen yapısı ile de alternatif sunmaktadır.
 

Kurulduğu zamandan günümüze kadar sadece petrol ve petrol ürünleri sektörüne odaklanan, günümüze büyük bir özveri ile gelirken Türkiye ile birlikte büyümekte çevreyi koruma odaklı politikası ile projeler yürütmektedir. Çevreye saygılı olarak ürün ve hizmet üretiminde her alanda kaliteyi arttırmayı amaçlamıştır. Bu kalite ile beraber müşterilerinin memnuniyeti için hizmetten hiçbir zaman ödün vermeyen, iş sorumluluğunu farkında olan ve iş güvenliğine her anlamda önem veren, iş yaptığı her yerde geçerli olan kanun, yönetmelik ve standart olan her kurala uyan Envoy, Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı günden bu güne müşterileri ve toplum için toplumsal değer yaratan bir çok alanda projeler yürütmeye devam etmektedir.

Müşteri Danışma Hattı

0 850 888 42 31

HABERDAR OL

Yeniliklerden ve Kampanyalardan Haberdar Olmak İstermisiniz?
×

BAYİ BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmanız İçin Aşağıdaki Başvuru Formunu Doldurunuzs
tt